Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2FL] Problem z podświetleniem bagażnika.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2FL] Problem z podświetleniem bagażnika.

    dzieki

  • #2
    [O2FL] Problem z podświetleniem bagażnika.

    Koledzy pomóżcie bo już nie mam pojęcia co może być przyczyną. Od razu po zakupie auta zamontowałem sobie 4 panele ledowe do bagażnika podłączając tak jak to wszyscy na forum pod lampkę. Wszystko działało dobrze do czasu malowania tylnego zderzaka(obcierka parkingowa). Po tym czasie jak "fachowcy" do lakierowania zdejmowali zderzak podświetlenie bagażnika działa jak mu się podoba.
    Raz się podświetlenie włączy jak otwieram bagażnik a raz nic nie drgnie.

    Gdzie mogę szukać przyczyny?

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez Gosek007
      podłączając tak jak to wszyscy na forum pod lampkę
      Poda ktoś link do tego tematu?
      Octavia II FL 1,9 TDI 2009 r.
      Toyota Auris II TS Hybrid 2016r.

      Komentarz


      • #4
        Gosek007, Ewidentnie brakuje Ci gdzieś masy , pamiętaj że lampki w bagażniku załączane są masowo . Plus jest stały . Zacznij od sprawdzenia kostek w tylnym słupku powinna być koloru różowego , istotna następna kostka jest w klapie koloru brązowego ( ale tego to chyba nie ruszali ) , no i ostatni element który odpowiada za włączenie oświetlenia w bagażniku to włącznik w klapie to on załącza oświetlenie po otwarciu klapy .
        Wypnij jedną lampkę weź miernik w dłoń i zobacz czy jest podawany minus na styk ( pin nr1 ) lampki po otwarciu klapy .
        W oryginale , jeżeli nikt nie grzebał to na pinach nr 2 w lampce powinien być +.

        Komentarz


        • #5
          Dzieki bardzo za odpowiedz, dzis to sprawdze, ale raczej obstawiam wylacznik w klapie bo naciskalem go samemu i raz zaskakuje oświetlenie a raz nie i wtedy kiedy się nie świeci to wyłącznik nie "cyka".

          Komentarz


          • #6
            Może ktoś mi pomoże rozwiązać mój problem.
            Od nowości (przez ostatnie 4 lata) ze światłem w bagażniku wszystko było ok.
            Teraz jest tak: czasami jak otworzę bagażnik światło się świeci.
            Często się nie świeci lecz po jakimś czasie (5-20-50 sekund - czasy różne) światło się włącza.
            Trochę (bardzo :evil: ) mnie to irytuje.
            Może ktoś ma pomysł - sugestię (byle nie ASO).

            Komentarz


            • #7
              Witam
              U mnie było to samo i w aso mi wymienili zamek bagażnia bo wina za to był stycznia w zamku. Tak że kolego szukaj zamka. Pozdrawiam

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Gosek007
                Tak że kolego szukaj zamka.
                Dzięki , powoli zacznę. Powoli, bo nie mam ciśnienia

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X